אחזקת גינון

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן חשוב להקים גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינון, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברתינו מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת אחזקת גינון נכללים השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. על ידי אחזקת גינון קיימת אפשרות לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לקחת בחשבון בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449