אחזקה גינון

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ ליצור גינה מושקעת ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקה גינון, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמת גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן היטב כיצד תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. אחזקה גינון כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. בעזרת אחזקה גינון אפשר לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. איש מקצוע הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מקנה מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449