אחזקת גינות אשקלון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב להקים גינה יפה ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות אשקלון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת איך תרצו לעצב את הגינה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברת קלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. אחזקת גינות אשקלון כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. על ידי אחזקת גינות אשקלון אפשר ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק חשוב בעבודה זו הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. איש מקצוע אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים המגוונים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי הוא בעל מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449