אחזקת גינות באזור השרון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מטופחת ויפה, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות באזור השרון, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

כיצד להקים גינה

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן מומלץ לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. אנו בקלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. אחזקת גינות באזור השרון כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. בעזרת אחזקת גינות באזור השרון אפשר לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

אחזקת גינה לחיסכון במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי הוא בעל מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449