אחזקת גינות באשדוד

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מטופחת ויפה, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות באשדוד, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

כיצד להקים גינה

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של אחזקת גינות באשדוד. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברת קלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב גינות

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. אחזקת גינות באשדוד כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי אחזקת גינות באשדוד ניתן לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. איש מקצוע אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449