אחזקת גינות בהוד השרון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מטופחת ויפה, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות בהוד השרון, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של אחזקת גינות בהוד השרון. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן כיצד תרצו לעצב את הגינה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון מומלץ לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברת קלין איט מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. חשוב לציין כי בעת התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. אחזקת גינות בהוד השרון כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. על ידי אחזקת גינות בהוד השרון קיימת אפשרות לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק קריטי מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק בלתי נפרד מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

תכנון גינה חסכונית במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. איש מקצוע אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449