אחזקת גינות בהרצליה

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי להקים גינה מושקעת ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות בהרצליה, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

כיצד להקים גינה

הקמת גינות אינה דבר פשוט. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. אחזקת גינות בהרצליה לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. רק לאחר מכן יש לגשת לבחירת האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. אנו בקלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. במסגרת אחזקת גינות בהרצליה נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. בעזרת אחזקת גינות בהרצליה ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק מהותי מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449