אחזקת גינות בראש העין

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן מומלץ ליצור גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות בראש העין, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמה של גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. אחזקת גינות בראש העין לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון צריך לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב גינות

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. אחזקת גינות בראש העין כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי אחזקת גינות בראש העין ניתן לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק בלתי נפרד מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם הבקיא בשיקולים המגוונים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449