אחזקת גינות ברחובות

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות ברחובות, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמה של גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של אחזקת גינות ברחובות. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון צריך לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. כמובן שהתכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. במסגרת אחזקת גינות ברחובות נכללים טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. על ידי אחזקת גינות ברחובות אפשר ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק חשוב מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. כמו כן אפשר להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449