אחזקת גינות ברמת השרון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות ברמת השרון, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

כיצד להקים גינה

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של אחזקת גינות ברמת השרון. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברת קלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. כמובן שהתכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. אחזקת גינות ברמת השרון כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. עם אחזקת גינות ברמת השרון ניתן לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

אחזקת גינה לחיסכון במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. כמו כן אפשר להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449