אחזקת גינות בשרון

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן חשוב לבנות גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות בשרון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

כיצד להקים גינה

הקמת גינות אינה דבר פשוט. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. אחזקת גינות בשרון לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. רק לאחר מכן צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. מיותר לציין כי שלב התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. אחזקת גינות בשרון כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. בעזרת אחזקת גינות בשרון אפשר לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי בעבודה זו כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים המגוונים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449