אחזקת גינות חדרה

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי ליצור גינה מטופחת ויפה, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות חדרה, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. אחזקת גינות חדרה לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברתינו מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. במסגרת אחזקת גינות חדרה נכללים השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. עם אחזקת גינות חדרה אפשר לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב בעבודה זו כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי הוא בעל מראה רענן וטרי כל השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449