אחזקת גינות מחיר

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ לבנות גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות מחיר, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של אחזקת גינות מחיר. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת אחזקת גינות מחיר נכללים טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. בעזרת אחזקת גינות מחיר ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה הינו לבחור שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים הכללים והפרטניים שיש לקחת בחשבון כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא סינטטי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. כמו כן אפשר לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449