אחזקת גינות קרית אונו

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מושקעת ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע אחזקת גינות קרית אונו, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו לעצב את הגינה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברתינו מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

אחזקת גינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. אחזקת גינות קרית אונו כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי אחזקת גינות קרית אונו אפשר לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים המגוונים שיש לתת להם מענה כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי הוא בעל מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449