חברת ניהול נכסים בתל אביב

בבניינים משותפים יש צורך בביצוע פעולות אחזקה מרובות. יש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, לספק לדיירים דיווח על תשלומים, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך וכיוצא בזה. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של כ- 15 שעות שבועיות, לבגלל זה קשה מאוד לדיירים לבצע את משימות אלו בעצמם. בדרך כלל אין דייר שמעוניין לטפל ב משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים קיים צורך לפנות אל שירות מקצועי של חברת ניהול נכסים בתל אביב. חברת קלין איט מספקת שירותי חברת ניהול נכסים בתל אביב המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גבייה של מיסים

אחד הדברים המאתגרים במיוחד בחברת ניהול נכסים בתל אביב  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, ואולי אף מסרבים לכך לחלוטין. חברת חברת ניהול נכסים בתל אביב מציעה 2 סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . עם זאת יש מספר נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. בשביל שהבניין יהיה נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות יחסית גבוהה. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. יש חברות חברת ניהול נכסים בתל אביב אשר מבצעות בעצמן את הניקיון ויש חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

ניקוי חלונות חיצוני

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. יש בניינים רבי קומות בהם נדרש ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם יש צורך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. כחלק מהשירות מספקת חברת ניהול המבנים גם מענה לצורך זה.

ביצוע עבודות בניה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין נדרש לשלם כל מיני סוגים של חשבונות. כאשר שוכרים שירותיה של חברת חברת ניהול נכסים בתל אביב, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

טיפול 24/7

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449