חברת ניהול נכסים

בבניינים משותפים יש צורך בביצוע פעולות אחזקה מרובות. נדרש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, לידע את הדייריים על ניצול התקציב, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע פעולות בניה יזומות במידת הצורך ועוד. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולכן קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. בדרך כלל אין דייר שמתנדב לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים יש צורך בשכירת שירות מקצועי של חברת ניהול נכסים. חברת קלין איט מספקת שירותי חברת ניהול נכסים המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים המאתגרים במיוחד בחברת ניהול נכסים  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, כמעט בכל מבנה יהיו את הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת חברת ניהול נכסים מציעה שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שנושא גביית תשלומי הועד יעשה על ידי חברת הניהול. חברה זו תתמודד עם כל הסרבנים והמאחרים בתשלומים. על פי אפשרות אחרת שחברת הניהול תהיה בקשר רק עם נציגות ועד הבית.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון יסודי

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . יחד עם זאת יש מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא מרכזי אחד הוא נושא הניקיון. בכדי שהבניין יהיה נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. יש חברות חברת ניהול נכסים אשר מבצעות בעצמן את הניקיון לצד חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

ניקוי חלונות חיצוני

אחד הדברים הדורשים תחזוקה בבניינים משותפים הוא ניקוי חיצוני של החלונות. חברת חברת ניהול נכסים  יכולה אם כן להזמין שירות של ניקיון חלונות בסנפלינג ולוודא שגם ברמה החיצונית הבניין נותר נקי ומצוחצח.

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. יש בניינים רבי קומות בהם נדרש קודם כל לבצע הקמה של גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת בניינים בהם כבר יש גינה, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

עבודות בנייה יזומות

כמעוט כל בניין דורש מידי פעם ביצוע של עבודות שיפוץ ובנייה. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף יש צורך בתשלום סוגים שונים של חשבונות. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת חברת ניהול נכסים, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שמטפלת בכל תשלום הנכלל במסגרת הבניין המשותף. יתרה מכך תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

טיפול 24/7

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449