ניהול דירות מושכרות

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. צריך לדאוג לתשלום חשבונות, לדאוג לנושא הניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך וכדומה. בממוצע דורשת תחזוקת הבניין השקעה של כ- 20 שעות שבועיות, ולכן קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. במרבית הפעמים אין דייר שמעוניין לטפל ב משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים קיים צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול דירות מושכרות. אנחנו מספקים שירותי ניהול דירות מושכרות תוך מתן מענה אישי ופרטני לצרכי הדיירים.

גביית תשלומים מהדיירים

אחד הדברים המאתגרים במיוחד בניהול דירות מושכרות  הוא לגבות תשלומי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, כמעט בכל מבנה יהיו את הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול דירות מושכרות מספקת שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי אפשרות אחרת גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . עם זאת יש מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת לשמור על בניין נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. יש חברות ניהול דירות מושכרות שמנקות לבד את הבניין ויש חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

ניקיון שמשות

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

טיפוח גינה

תחום נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים בהם נדרש ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

עבודות בנייה יזומות

כמעוט כל בניין דורש מידי פעם ביצוע של עבודות שיפוץ ובנייה. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף צריך לשלם סוגים שונים של חשבונות. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת ניהול דירות מושכרות, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. כמו כן תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

אחזקה סביב השעון

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449