ניהול דירות נופש

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. צריך לשלם חשבונות, לדאוג לניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך ועוד. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולכן קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. לרוב אין דייר שמעוניין לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים קיים צורך בשכירת שירות מקצועי של ניהול דירות נופש. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול דירות נופש בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גביית תשלומים מהדיירים

אחד הדברים המאתגרים במיוחד בניהול דירות נופש  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול דירות נופש מספקת שני סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שנושא גביית תשלומי הועד יעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי פתרון חלופי הוא גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון יסודי

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . עם זאת יש מספר נושאים המצריכים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. בשביל שהבניין יהיה נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. יש חברות ניהול דירות נופש שמנקות על ידי צוות עצמאי לצד חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

קינוי חלונות בסנפלינג

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף הנמצא תחת אחריות פעולות ניהול ואחזקת המבנה הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. קיימים בניינים משותפים בהם יש צורך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לתחזק ולשמר אותה, לעומת אחרים בהם כבר קיימת גינה, ובהם יש צורך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

עבודות בנייה יזומות

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף צריך לשלם חשבונות לספקים שונים ולרשויות השונות. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת ניהול דירות נופש, עול הטיפול בנושא יורד מהדיירים, והיא זו שאחראית לנושא. בנוסף תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

אחזקה סביב השעון

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449