ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. יש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, לספק לדיירים דיווח על תשלומים, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך ועוד. בממוצע דורשת תחזוקת הבניין השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולכן קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. במרבית הפעמים אין דייר שרוצה לבצע משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים קיים צורך בשכירת שירות מקצועי של ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא. אנחנו מספקים שירותי ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים הקשים במיוחד בניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, כמעט בכל מבנה יהיו את הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא מסייעת במתן שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . בד בבד יש בכל זאת מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא אחד הוא נושא הניקיון. בכדי לשמור על בניין נקי כדאי לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא שמנקות על ידי צוות עצמאי וקיימות חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה במידה ו הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקוי חלונות חיצוני

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

תחום נוסף הנמצא תחת אחריות פעולות ניהול ואחזקת המבנה הוא טיפול בגינה. ברוב הבניינים קיימת גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים בהם נדרש קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת בניינים אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם צריך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

סוגים שונים של עבודות בנייה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין יש צורך בתשלום סוגים שונים של חשבונות. כאשר שוכרים שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים בכפר סבא, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שאחראית לנושא. יתרה מכך תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. אם יש חברת ניהול הדיירים יכולים להיות רגועים

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449