ניהול והשכרת נכסים

בבניינים משותפים יש צורך בביצוע פעולות אחזקה מרובות. נדרש לשלם חשבונות, לדאוג לניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכיוצא בזה. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של כ- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לבצע את משימות אלו בעצמם. במרבית הפעמים אין דייר שמעוניין לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים יש צורך בשכירת שירות מקצועי של ניהול והשכרת נכסים. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול והשכרת נכסים תוך מתן מענה אישי ופרטני לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים הקשים במיוחד בניהול והשכרת נכסים  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול והשכרת נכסים מסייעת במתן 2 סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שנושא גביית תשלומי הועד יעשה על ידי חברת הניהול. חברה זו תתמודד עם כל הסרבנים והמאחרים בתשלומים. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . בד בבד יש מספר נושאים הדורשים טיפול במרבית. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת לוודא כי הבניין נקי ומצוחצח כדאי לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. קיימות חברות ניהול והשכרת נכסים שמנקות לבד את הבניין ויש חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

קינוי חלונות בסנפלינג

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

ניהול תחזוקת הגינה

עניין נוסף הנמצא תחת אחריות פעולות ניהול ואחזקת המבנה הוא טיפול בגינה. ברוב הבניינים קיימת גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. יש בניינים משותפים בהם צריך קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לתחזק ולשמר אותה, לעומת אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. כחלק מהשירות מספקת חברת ניהול המבנים גם מענה לצורך זה.

ביצוע עבודות בניה

במרבית הבניינם צריך מעת לעת לשפץ. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין צריך לשלם חשובות מסוגים שונים. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת ניהול והשכרת נכסים, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

טיפול 24/7

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449