ניהול מבנים באשקלון

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. יש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכדומה. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, לבגלל זה קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. במרבית הפעמים אין דייר שרוצה לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים יש צורך לשכור שירות מקצועי של ניהול מבנים באשקלון. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול מבנים באשקלון תוך מתן מענה אישי ופרטני לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים המאתגרים מאוד בניהול מבנים באשקלון  הוא לגבות תשלומי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, כמעט בכל מבנה יהיו את הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול מבנים באשקלון מציעה שני סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי פתרון חלופי הוא גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . עם זאת יש בכל זאת מספר נושאים הדורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. על מנת שהבניין יהיה נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול מבנים באשקלון אשר מבצעות בעצמן את הניקיון ויש חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת האחזקה והניהול, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי תמיד.

ניקיון שמשות

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

ניהול תחזוקת הגינה

תחום נוסף הנמצא תחת אחריות פעולות ניהול ואחזקת המבנה הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת ויש לתחזק אותה על ידי גנן מקצועי. קיימים בניינים משותפים בהם צריך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת אחרים בהם כבר קיימת גינה, ובהם צריך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. כחלק מהשירות מספקת חברת ניהול המבנים גם מענה לצורך זה.

ביצוע עבודות בניה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. חברת ניהול של מבנים דואגת לפנות לספקים לבקש הצעות מחיר, לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, לוודא ביצוע לפי לוחות הזמנים ובאיכות הרצויה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין יש צורך בתשלום כל מיני סוגים של חשבונות. כאשר שוכרים שירותיה של חברת ניהול מבנים באשקלון, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שאחראית לנושא. בנוסף תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

טיפול 24/7

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

חברת ניהול כל היתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449