ניהול מבנים ירושלים

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. יש לדאוג לתשלום חשבונות, לדאוג לניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע פעולות בניה יזומות במידת הצורך ועוד. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. במרבית הפעמים אין דייר שמעוניין לבצע משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים יש צורך לשכור שירות מקצועי של ניהול מבנים ירושלים. אנו מספקים שירותי ניהול מבנים ירושלים בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים הקשים מאוד בניהול מבנים ירושלים  הוא לגבות תשלומי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, כמעט בכל מבנה יהיו את הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול מבנים ירושלים מסייעת במתן 2 סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. חברה זו תתמודד עם כל הסרבנים והמאחרים בתשלומים. על פי אפשרות אחרת שחברת הניהול תהיה בקשר רק עם נציגות ועד הבית.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . יחד עם זאת יש בכל זאת מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת שהבניין יהיה נקי חשוב לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול מבנים ירושלים שמנקות על ידי צוות עצמאי ויש חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקיון שמשות

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

נושא נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. יש בניינים רבי קומות בהם יש צורך ראשית כל לבצע הקמה של גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת בניינים אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. כחלק מהשירות מספקת חברת ניהול המבנים גם מענה לצורך זה.

עבודות בנייה יזומות

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בבניינים משותפים יש צורך בתשלום כל מיני סוגים של חשבונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול מבנים ירושלים, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. כמו כן תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449