ניהול מבנים רחובות

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. יש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לאתר אנשי מקצוע שונים, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך וכדומה. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, לבגלל זה קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. לרוב אין דייר שמתנדב לעשות משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים יש צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול מבנים רחובות. אנחנו מספקים שירותי ניהול מבנים רחובות המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים הקשים ביותר בניהול מבנים רחובות  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול מבנים רחובות מספקת 2 סוגי פתרונות לנושא. פתרון אחד הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי פתרון חלופי הוא גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . יחד עם זאת יש כמה נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא אחד הוא נושא הניקיון. בשביל שהבניין יהיה נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול מבנים רחובות שמנקות על ידי צוות עצמאי לצד חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקוי חלונות חיצוני

אחד הדברים הדורשים תחזוקה בבניינים משותפים הוא ניקוי חיצוני של החלונות. חברת ניהול מבנים רחובות  יכולה אם כן להזמין שירות של ניקיון חלונות בסנפלינג ולוודא שגם ברמה החיצונית הבניין נותר נקי ומצוחצח.

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

נושא נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת ויש לתחזק אותה על ידי גנן מקצועי. קיימים בניינים רבי קומות בהם צריך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת בניינים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם צריך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

עבודות בנייה יזומות

כמעוט כל בניין דורש מידי פעם ביצוע של עבודות שיפוץ ובנייה. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף צריך לשלם חשובות מסוגים שונים. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול מבנים רחובות, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שמטפלת בכל תשלום הנכלל במסגרת הבניין המשותף. יתרה מכך תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

אחזקה סביב השעון

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא או בעיה שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

חברת ניהול מייצרת עבור הדיירים שקט נפשי. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449