ניהול נכסים בירושלים

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. צריך לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, לספק לדיירים דיווח על תשלומים, לאתר אנשי מקצוע שונים, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך וכדומה. בממוצע דורשת תחזוקת הבניין השקעה של כ- 15 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. לרוב אין דייר שרוצה לטפל ב משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים קיים צורך בשכירת שירות מקצועי של ניהול נכסים בירושלים. אנחנו מספקים שירותי ניהול נכסים בירושלים תוך מתן מענה אישי ופרטני לצרכי הדיירים.

גבייה של מיסים

אחד הדברים הקשים מאוד בניהול נכסים בירושלים  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, ואולי אף מסרבים לכך לחלוטין. חברת ניהול נכסים בירושלים מסייעת במתן שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי פתרון חלופי הוא גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . יחד עם זאת יש כמה נושאים הדורשים טיפול ברוב. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת לוודא כי הבניין נקי ומצוחצח מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. יש חברות ניהול נכסים בירושלים שמנקות לבד את הבניין וקיימות חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי תמיד.

ניקיון שמשות

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. יש בניינים משותפים בהם יש צורך קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

סוגים שונים של עבודות בנייה

במרבית הבניינם צריך מעת לעת לשפץ. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין יש צורך בתשלום חשבונות לספקים שונים ולרשויות השונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים בירושלים, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

אחזקה סביב השעון

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449