ניהול נכסים ודירות

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. נדרש לדאוג לתשלום חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכיוצא בזה. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של כ- 15 שעות שבועיות, לבגלל זה קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. לרוב אין דייר שמעוניין לעשות משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים יש צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול נכסים ודירות. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול נכסים ודירות המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גביית תשלומים מהדיירים

אחד הדברים הקשים מאוד בניהול נכסים ודירות  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, ברוב המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול נכסים ודירות מציעה שני סוגי פתרונות לנושא. פתרון אחד הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. על פי פתרון חלופי הוא גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . יחד עם זאת יש בכל זאת מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא מרכזי אחד הוא נושא הניקיון. על מנת לשמור על בניין נקי מומלץ לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות יחסית גבוהה. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים ודירות שמנקות לבד את הבניין ויש חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות בטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקוי חלונות חיצוני

אחד הדברים הדורשים תחזוקה בבניינים משותפים הוא ניקוי חיצוני של החלונות. חברת ניהול נכסים ודירות  יכולה אם כן להזמין שירות של ניקיון חלונות בסנפלינג ולוודא שגם ברמה החיצונית הבניין נותר נקי ומצוחצח.

ניהול השכרת דירות

טיפוח גינה

תחום נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים משותפים בהם נדרש קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת בניינים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. כחלק מהשירות מספקת חברת ניהול המבנים גם מענה לצורך זה.

עבודות בנייה יזומות

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. חברת ניהול של מבנים דואגת לפנות לספקים לבקש הצעות מחיר, לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, לוודא ביצוע לפי לוחות הזמנים ובאיכות הרצויה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין נדרש לשלם חשבונות לספקים שונים ולרשויות השונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים ודירות, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שאחראית לנושא. כמו כן תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

טיפול עשרים וארבע שעות ביממה

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449