ניהול נכסים לוד

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. צריך לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, לידע את הדייריים על ניצול התקציב, לאתר אנשי מקצוע שונים, לבצע שיפוץ מבנה במידת הצורך וכדומה. בממוצע דורשת תחזוקת הבניין השקעה של כ- 20 שעות שבועיות, ולכן קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. לרוב אין דייר שרוצה לטפל ב משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים קיים צורך בשכירת שירות מקצועי של ניהול נכסים לוד. אנחנו מספקים שירותי ניהול נכסים לוד המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גבייה של מיסים

אחד הדברים המאתגרים ביותר בניהול נכסים לוד  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול נכסים לוד מציעה 2 סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. על פי אפשרות אחרת גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . בד בבד יש מספר נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. על מנת שהבניין יהיה נקי כדאי לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים לוד שמנקות על ידי צוות עצמאי וקיימות חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבניין יהיה נקי תמיד.

ניקיון שמשות

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים בהם צריך קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

סוגים שונים של עבודות בנייה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין נדרש לשלם סוגים שונים של חשבונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים לוד, עול הטיפול בנושא יורד מהדיירים, והיא זו שאחראית לנושא. בנוסף תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

טיפול 24/7

חברת ניהול ואחזקת מבנים מספקת מענה מלא לצרכי הדיירים ועושה זאת מסביב לשעון. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

חברת ניהול מייצרת עבור הדיירים שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449