ניהול נכסים משרות

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. נדרש לדאוג לתשלום חשבונות, לנקות את הבניין, לספק לדיירים דיווח על תשלומים, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך ועוד. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של כ- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. בדרך כלל אין דייר שרוצה לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים קיים צורך לשכור שירות מקצועי של ניהול נכסים משרות. אנחנו מספקים שירותי ניהול נכסים משרות המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גבייה של מיסים

אחד הדברים הקשים במיוחד בניהול נכסים משרות  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול נכסים משרות מספקת 2 סוגי פתרונות לנושא. פתרון אחד הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. על פי אפשרות אחרת גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון יסודי

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . יחד עם זאת יש מספר נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. בשביל לשמור על בניין נקי כדאי לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות יחסית גבוהה. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים משרות אשר מבצעות בעצמן את הניקיון לצד חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה במידה ו הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקיון שמשות

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

ניהול תחזוקת הגינה

עניין נוסף הנמצא תחת אחריות פעולות ניהול ואחזקת המבנה הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים בהם נדרש ראשית כל לבצע הקמה של גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת בניינים בהם כבר יש גינה, ובהם צריך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

עבודות בנייה יזומות

כמעוט כל בניין דורש מידי פעם ביצוע של עבודות שיפוץ ובנייה. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף צריך לשלם חשובות מסוגים שונים. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים משרות, הדיירים אינם צריכים לטפל בנושא, והיא זו שמטפלת בכל תשלום הנכלל במסגרת הבניין המשותף. כמו כן תבדוק חברת הניהול את גובה החשבונות בכדי לוודא את סבירות הסכום שלהם.

אחזקה סביב השעון

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

חברת ניהול מייצרת עבור הדיירים שקט נפשי. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449