ניהול נכסים נס ציונה

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. צריך לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך ועוד. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של כ- 15 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לבצע את משימות אלו בעצמם. בדרך כלל אין דייר שמעוניין לטפל ב משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים יש צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול נכסים נס ציונה. אנחנו מספקים שירותי ניהול נכסים נס ציונה בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גבייה של מיסים

אחד הדברים המאתגרים ביותר בניהול נכסים נס ציונה  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, ברוב המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, ואולי אף מסרבים לכך לחלוטין. חברת ניהול נכסים נס ציונה מספקת 2 סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. במקרים אחרים שחברת הניהול תהיה בקשר רק עם נציגות ועד הבית.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . עם זאת יש בכל זאת מספר נושאים המצריכים טיפול ברוב. נושא מרכזי אחד הוא נושא הניקיון. על מנת לוודא כי הבניין נקי ומצוחצח כדאי לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. יש חברות ניהול נכסים נס ציונה שמנקות לבד את הבניין לצד חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה במידה ו הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי תמיד.

ניקיון שמשות

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

טיפוח גינה

עניין נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. יש בניינים רבי קומות בהם צריך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לתחזק ולשמר אותה, לעומת בניינים אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

עבודות בנייה יזומות

במרבית הבניינם צריך מעת לעת לשפץ. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בבניינים משותפים נדרש לשלם סוגים שונים של חשבונות. כאשר שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים נס ציונה, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל נושא או בעיה שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449