ניהול נכסים עלויות

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. נדרש לדאוג לתשלום חשבונות, לדאוג לניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע פעולות בניה יזומות במידת הצורך ועוד. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. במרבית הפעמים אין דייר שרוצה לעשות משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים יש צורך לשכור שירות מקצועי של ניהול נכסים עלויות. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול נכסים עלויות המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים המאתגרים מאוד בניהול נכסים עלויות  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, ברוב המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול נכסים עלויות מספקת 2 סוגי פתרונות לנושא. פתרון אחד הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. על פי אפשרות אחרת שחברת הניהול תהיה בקשר רק עם נציגות ועד הבית.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . יחד עם זאת יש כמה נושאים המצריכים טיפול במרבית. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת שהבניין יהיה נקי כדאי לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות יחסית גבוהה. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים עלויות שמנקות על ידי צוות עצמאי וקיימות חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול והאחזקה, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

ניקיון שמשות

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

טיפוח גינה

נושא נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת אשר דורשת גינון ותחזוקה. קיימים בניינים רבי קומות בהם צריך קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת בניינים אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

עבודות בנייה יזומות

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. כחלק מתפקידה, תבין חברת הניהול את הצרכים, תפנה לספקים, תבצע משא ומתן, תשיג את ההצעה המשתלמת ביותר ותפקח על איכות העבודה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין נדרש לשלם כל מיני סוגים של חשבונות. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים עלויות, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449