ניהול נכסים פתח תקווה

מבנים משותפים דורשים אין סוף פעולות אחזקה ותחזוקה. יש לשלם חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכיוצא בזה. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של כ- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. לרוב אין דייר שמעוניין לבצע משימות אלו בעצמו, לכן במבנים רבים קיים צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול נכסים פתח תקווה. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול נכסים פתח תקווה בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים המאתגרים מאוד בניהול נכסים פתח תקווה  הוא לגבות תשלומי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, ואולי אף מסרבים לכך לחלוטין. חברת ניהול נכסים פתח תקווה מסייעת במתן שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שחברת הניהול היא זו שתגבה מיסי ועד מהדיירים. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון יסודי

בכל בניין יש צרכים מעט שונים בתחום של ניהול המבנה . יחד עם זאת יש כמה נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. על מנת לוודא כי הבניין נקי ומצוחצח חשוב לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. כאשר הבניין נקי משפיע הדבר גם על ערך הדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים פתח תקווה שמנקות על ידי צוות עצמאי ויש חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת האחזקה והניהול, הדיירים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

קינוי חלונות בסנפלינג

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

נושא נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. קיימים בניינים רבי קומות בהם יש צורך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לתחזק ולשמר אותה, לעומת אחרים בהם כבר יש גינה, ובהם צריך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

ביצוע עבודות בניה

במרבית הבניינם צריך מעת לעת לשפץ. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין צריך לשלם חשבונות לספקים שונים ולרשויות השונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים פתח תקווה, עול הטיפול בנושא יורד מהדיירים, והיא זו שמטפלת בכל תשלום הנכלל במסגרת הבניין המשותף. יתרה מכך תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

שפע של יתרונות

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. אין צורך כי הדיירים יטפלו בכוחות עצמם במשימות הבניין אם יש חברה אחראית לכלל נושאי האחזקה והניהול.

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449