ניהול נכסים רחובות

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. נדרש לשלם חשבונות, לדאוג לנושא הניקיון, לידע את הדייריים על ניצול התקציב, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכדומה. בממוצע דורשת תחזוקת הבניין השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולפיכך קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. לרוב אין דייר שמתנדב לטפל ב משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים קיים צורך לשכור שירות מקצועי של ניהול נכסים רחובות. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול נכסים רחובות תוך מתן מענה אישי ופרטני לצרכי הדיירים.

גביית תשלומים מהדיירים

אחד הדברים הקשים במיוחד בניהול נכסים רחובות  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, ברוב המבנים קיימים הדיירים המערימים קשיים בנושא התשלום, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול נכסים רחובות מסייעת במתן 2 סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. הדבר חוסך את אי הנעימות מאחד הדיירים שעד כה שימש כאחראי ועד בבניין. במקרים אחרים שחברת הניהול תהיה בקשר רק עם נציגות ועד הבית.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

יש שוני בין צרכי התחזוקה והניהול של בניינים שונים . יחד עם זאת יש מספר נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא חשוב ומרכזי הוא נושא הניקיון. בשביל שהבניין יהיה נקי חשוב לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות גבוהה. בניין נקי משמר את ערך הבניין והדירות בו, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. חלק מחברות ניהול נכסים רחובות שמנקות על ידי צוות עצמאי וקיימות חברות אחרות אשר פועלות בתחום זה באמצעות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה כאשר הנושא באחריות חברת האחזקה והניהול, הדיירים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבניין יהיה נקי תמיד.

קינוי חלונות בסנפלינג

חשוב לוודא כי גם החזות החיצונית של הבניין נקיה. את פעולה זו לרוב מבצעים באמצעות חברה אשר עושה שימוש בסנפלינג. חברת ניהול תוכל להזמין שירות זה, ולוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

ניהול השכרת דירות

ניהול תחזוקת הגינה

נושא נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. בבניינים משותפים לרוב יש גינה משותפת ויש לתחזק אותה על ידי גנן מקצועי. יש בניינים בהם צריך ראשית כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

ביצוע עבודות בניה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. חברת ניהול של מבנים דואגת לפנות לספקים לבקש הצעות מחיר, לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, לוודא ביצוע לפי לוחות הזמנים ובאיכות הרצויה.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף יש צורך בתשלום כל מיני סוגים של חשבונות. במידה ו שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסים רחובות, מתייתר הצורך של הדיירים לעסוק בנושא, והיא זו שאחראית לנושא. כמו כן תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

טיפול 24/7

כאשר שוכרים שירות של חברת ניהול לרוב ניתן הוא בכל עת, ובכל ימות השבוע. כל נושא או בעיה שיש לטפל בו מטופלים בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

חברת ניהול כל היתרונות

חברת ניהול מייצרת עבור הדיירים שקט נפשי. חברת ניהול פוטרת את הדיירים מעיסוק בתחזוקת הבניין

זקוקים לשירות תחזוקת מבנים? השאירו פרטים בטופס המצורף או צרו קשר עוד היום: 03-6056449