ניהול נכסי יוקרה

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. יש לדאוג לתשלום חשבונות, לדאוג לנושא הניקיון, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לשכור שירותים של אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך ועוד. על פי הסטטיסטיקה נמצא כי תחזוקת הבניין דורשת השקעה של בין 10 ל- 20 שעות שבועיות, ולאור כך קשה מאוד לדיירים לבצע משימות כל כך רבות לבדם. במרבית הפעמים אין דייר שמתנדב לעשות משימות אלו לבדו, לכן במבנים רבים יש צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול נכסי יוקרה. חברת קלין איט מספקת שירותי ניהול נכסי יוקרה המותאמים באופן ספציפי לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים הקשים ביותר בניהול נכסי יוקרה  הוא לגבות מיסי ועד מהדיירים. אין מה לעשות, ברוב המבנים קיימים הדיירים שפחות נאותים לשלם, וחלקם לא מסכימים כלל לשלם. חברת ניהול נכסי יוקרה מסייעת במתן 2 סוגי פתרונות לנושא. האחד הוא שגביית המיסים תעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

ניקיון הבניין

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . יחד עם זאת יש בכל זאת מספר נושאים אשר דורשים טיפול בחלק ניכר מהבניינים. נושא מרכזי אחד הוא נושא הניקיון. בכדי שהבניין יהיה נקי חשוב לבצע בו ניקיון יסודי בתדירות יחסית גבוהה. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ומשפיע על האווירה הנוצרת עם הכניסה לבניין. קיימות חברות ניהול נכסי יוקרה שמנקות לבד את הבניין וקיימות חברות אחרות אשר שוכרות חברת ניקיון יעודית. בכל מקרה אם הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הבניין יהיה נקי בכל זמן.

ניקיון שמשות

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

הקמת גינה, גינון ותחזוקה

עניין נוסף הקשור לתחזוקת בניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת ויש לתחזק אותה על ידי גנן מקצועי. יש בניינים משותפים בהם נדרש קודם כל לבצע הקמת גינה ואז לבצע בה פעולות תחזוקה וגינון, לעומת אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם נדרש לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברות ניהול מבנים מספקות פתרון מושלם לתחזוקת הגינה.

עבודות בנייה יזומות

כמעוט כל בניין דורש מידי פעם ביצוע של עבודות שיפוץ ובנייה. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין משותף נדרש לשלם סוגים שונים של חשבונות. כאשר שוכרים שירותיה של חברת ניהול נכסי יוקרה, עול הטיפול בנושא יורד מהדיירים, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. בנוסף תערוך חברת הניהול פיקוח ובקרה על גובה התשלומים ותפנה לרשויות או לספקים במידת הצורך.

אחזקה סביב השעון

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל נושא תחזוקה שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

כל היתרונות בחברה אחת

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניהול אם רוצים להשיג שקט נפשי. אם יש חברת ניהול הדיירים יכולים להיות רגועים

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449