ניהול פרויקטים מבנה ארגוני

כל מי שגר בבניין משותף יודע כי יש צתורך בביצוע פעולות אחזקה בו מעת לעת. נדרש לדאוג לתשלום חשבונות, לנקות את הבניין, להיות בקשר עם דיירי הבניין למתן דיווח תקופתי, לפנות אל אנשי מקצוע, לבצע לשפץ ולבנות במידת הצורך וכדומה. ברוב המקרים דורש הדבר השקעה של כ- 15 שעות שבועיות, ולפיכך קשה מאוד לדיירים לטפל בכל הנושאים לבד וללא סיוע של חברה מקצועית. בדרך כלל אין דייר שמתנדב לבצע משימות אלו באופן עצמאי, לכן במבנים רבים יש צורך לפנות אל שירות מקצועי של ניהול פרויקטים מבנה ארגוני. אנחנו מספקים שירותי ניהול פרויקטים מבנה ארגוני בהתאמה מלאה לצרכי הדיירים.

גביית מיסי ועד

אחד הדברים המאתגרים ביותר בניהול פרויקטים מבנה ארגוני  הוא לגבות תשלומים מהדיירים. אין מה לעשות, במרבית המבנים קיימים הדיירים שפחות ירצו לשלם, וחלק שפשוט לא מוכנים לשלם. חברת ניהול פרויקטים מבנה ארגוני מציעה שני סוגי פתרונות לנושא. הפתרון הראשון הוא שנושא גביית תשלומי הועד יעשה על ידי חברת הניהול. כך מתייתר הצורך של אחד הדירים לרדוף אחרי יתר הדיירים שמאחרים או ממאנים לשלם. במקרים אחרים גובה חברת הניהול את התשלום, ומתנהלת רק מול נציגות הבניין.

ניהול ואחזקות מבנים

טיפול יסודי בניקיון

בבניינים שונים צרכי ניהול ותחזוקה שונים . בד בבד יש מספר נושאים הדורשים טיפול ברוב. נושא אחד הוא נושא הניקיון. על מנת שהבניין יהיה נקי חשוב לבצע בו ניקיון יסודי לעיתים תכופות. יש לניקיון השפעה גדולה על ערך הדירות בבניין וכמו כן, ניקיון יוצר אווירה נעימה ישר עם הכניסה לבניין. קיימות חברות ניהול פרויקטים מבנה ארגוני שמנקות על ידי צוות עצמאי לצד חברות אחרות אשר מבצעות את הניקיון חברת ניקיון חיצונית. בכל מקרה במידה ו הנושא באחריות חברת הניהול, הדיירים יכולים להיות רגועים כי הבניין יהיה נקי בכל עת.

ניקוי חלונות חיצוני

חזות הבניין וניקיון חלונות חיצוני משפיע על נראות הבניין כולו., באם יש רצון של הדיירים לכך, תוכל חברת הניהול להזמין שירות ניקיון בסנפלינג ולוודא כי הניקיון מבצוע באיכות הרצויה

ניהול השכרת דירות

טיפוח גינה

עניין נוסף תחת קטגוריית הנושאים בהם יש לטפל בבניין משותף הוא טיפול בגינה. יש במרבית הבניינים גינה משותפת וצריך לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה. קיימים בניינים משותפים בהם יש צורך קודם כל להקים גינה ואז לבצע בה פעולות גינון ותחזוקה, לעומת בניינים אחרים בהם הגינה כבר קיימת, ובהם יש צורך לבצע פעולות תחזוקת גינה שוטפות. חברת ניהול מבנים מספקת מענה גם לכל צורך שעולה סביב הגינה.

ביצוע עבודות בניה

גם בבניינים חדשים ובטח ובניינים ישנים יש צורך בביצוע של עבודות בניה מעת לעת. חברת הניהול תטפל בכל צורך של שיפוץ הבניין, תפנה לספקים, תעשה משא ומתן, ותעסיק את החברה המקצועית והמנוסה ביותר.

ניקוי מבנים

תשלום חשבונות

בכל בניין צריך לשלם חשבונות לספקים שונים ולרשויות השונות. באם שוכרים שירותיה של חברת ניהול פרויקטים מבנה ארגוני, עול הטיפול בנושא יורד מהדיירים, והיא זו שהופכת אחראית לנושא. יתרה מכך תחת אחריותה של חברת הניהול לפקח על גובה החשבונות ולוודא כי גובה התשלומים סביר ומתקבל על הדעת.

טיפול עשרים וארבע שעות ביממה

בדרך כלל חברת ניהול מטפלת בנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין 24/7. כל בעיה או נושא שיש לטפל בו מקבלים מענה בהקדם האפשרי.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

חברת ניהול כל היתרונות

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שתנהל את המבנה בעבור הדיירים, חוסך הדבר הרבה כאב ראש לדיירי הבניין. אם יש חברת ניהול הדיירים יכולים להיות רגועים

מעוניינים בשירות של חברת ניהול? צרו קשר עוד היום: 03-6056449