חברות ניקיון משרדים ברמת גן

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. כאשר המשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון של משרדים הוא לא נושא שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

אמנם חשוב שיבוצע חברות ניקיון משרדים ברמת גן בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

על היגיינה ובריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. יש אנשים ש נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

שינויים בתחום חברות ניקיון משרדים ברמת גן

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון מירב המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ובכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

בחברות חברות ניקיון משרדים ברמת גן גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

חברות ניקיון משרדים ברמת גן – כיצד מתבצע

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. יחד עם זאת, קיימות כמה וכמה פעולות שגרתיות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות אלו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון מיוחדים לדוגמא שירות ניקיון של החלונות באמצעות סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירות הדברה של מזיקים שונים וכ'ו. אנו בחברת קלין איט מספקים מעטפת שירותים מקיפה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

רצוי מאוד לבצע חברות ניקיון משרדים ברמת גן בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות לעיתים תכופות, אפילו כל יום. לעומתם קיימים משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, יוצר הדבר תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את עובדיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. קלין איט היא חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות חברות ניקיון משרדים ברמת גן גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449