חברות ניקיון משרדים בתל אביב

חברת קלין איט מובילה בתחום חברות ניקיון משרדים בתל אביב באזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי חברות ניקיון משרדים בתל אביב הוא לא נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. קלין איט חברות ניקיון משרדים בתל אביב הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

אמנם חשוב שיבוצע חברות ניקיון משרדים בתל אביב בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

על היגיינה ובריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של חברות ניקיון משרדים בתל אביב

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות מירב המשרדים השכילו להבין כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ובכך נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. יחד עם זאת, קיימות כמה וכמה משימות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון עמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שאיבת שטיחים, טאטוא רצפות, שטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים לדוגמא שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירותי הדברה ועוד. אנחנו מספקים מטריית שירותים מקיפה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות חברות ניקיון משרדים בתל אביב בתדירות שונה. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. בסוג כזה של משרדים כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומתם קיימים משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח היתרונות הרבים. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם ליצירת תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כמו קלין איט מכשירה את העובדים שלה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות חברות ניקיון משרדים בתל אביב גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449