חברת ניקיון משרדים בתל אביב

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה נקי ומסודר. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. אםהמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון של משרדים אינו עניין שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט חברת ניקיון משרדים בתל אביב הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

אמנם חשוב שיבוצע חברת ניקיון משרדים בתל אביב בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

על היגיינה ובריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. יש אנשים ש שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

חברת ניקיון משרדים בתל אביב – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

חברת ניקיון משרדים בתל אביב – כיצד מתבצע

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. בד בבד, יש כמה משימות אשר נכללות במסגרת : ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון ייחודיים לרבות שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברת מזיקים וכ'ו. אנחנו מספקים מטריית שירותים מקיפה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות חברת ניקיון משרדים בתל אביב מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות חברת ניקיון משרדים בתל אביב בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. לעומת זאת קיימים משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום מרבית החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח היתרונות הרבים. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית בדומה לחברת קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. אנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות חברת ניקיון משרדים בתל אביב גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449