חברת ניקיון משרדים הרצליה

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה מרשים. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד חברת ניקיון משרדים הרצליה אינו עניין שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

על היגיינה ובריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של חברת ניקיון משרדים הרצליה

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות רוב המשרדים הבינו כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מתבצע חברת ניקיון משרדים הרצליה

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. יחד עם זאת, יש מספר פעולות נפוצות בתחום: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, נקיון של המחשבים, ניקוי העמדות השונות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים ועוד. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים לדוגמא שירות ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה ועוד. אנו בחברת קלין איט מספקים מעטפת שירותים נרחבת בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות חברת ניקיון משרדים הרצליה מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות חברת ניקיון משרדים הרצליה בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך קיימים משרדים אחרים הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם לכך שנוצרת בו תלות. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות חברת ניקיון משרדים הרצליה גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449