חברת ניקיון משרדים תל אביב

חברת קלין איט מובילה בתחום חברת ניקיון משרדים תל אביב באזור המרכז. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון המשרד הוא לא נושא שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט חברת ניקיון משרדים תל אביב הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

אמנם חשוב שיבוצע חברת ניקיון משרדים תל אביב בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. אנשים נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

שינויים בתחום חברת ניקיון משרדים תל אביב

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות מירב המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, קיימות כמה פעולות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכדומה. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירותי הדברה וכ'ו. אנו מספקים מטריית שירותים רחבה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות חברת ניקיון משרדים תל אביב מומלצת

רצוי מאוד לבצע חברת ניקיון משרדים תל אביב בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. בסוג כזה של משרדים כדאי לנקות בתדירות גבוהה, אפילו בתדירות יומית. בשונה מכך משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור היתרונות הרבים. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם ליצירת תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות חברת ניקיון משרדים תל אביב גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449