ניקוי חלונות משרדים

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקוי חלונות משרדים אינו דבר שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

אמנם חשוב שיבוצע ניקוי חלונות משרדים בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

על היגיינה ובריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

שינויים בתחום ניקוי חלונות משרדים

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. בשנים האחרונות רוב המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

בחברות ניקוי חלונות משרדים גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקוי חלונות משרדים – כיצד מתבצע

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. יחד עם זאת, יש מספר משימות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות אלו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירותי הדברה וכ'ו. אנחנו מספקים מעטפת שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקוי חלונות משרדים. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות לעיתים תכופות, אפילו כל יום. בשונה מכך יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם לכך שנוצרת בו תלות. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כמו קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקוי חלונות משרדים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449