ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים אחרי שיפוץ באזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כרטיס הביקור שלך

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. כאשר המשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון משרדים אחרי שיפוץ הוא לא עניין שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית. קלין איט ניקיון משרדים אחרי שיפוץ הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים אחרי שיפוץ בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. ידוע כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

על היגיינה ובריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. יש אנשים ש נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. כיום מירב המשרדים הבינו כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, ניתן לציין מספר פעולות שגרתיות נפוצות בתחום: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד משימות אלו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה ועוד. אנחנו מספקים מטריית שירותים מקיפה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים אחרי שיפוץ. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות לעיתים תכופות, אפילו בתדירות יומית. לעומתם משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כאמור בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שפע היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם לכך שנוצרת בו תלות. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים אחרי שיפוץ השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449