ניקיון משרדים אחר הצהריים

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה נקי ומסודר. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. אםהמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון של משרדים אינו דבר שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. קלין איט, חברת ניקיון משרדים אחר הצהריים מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

על היגיינה ובריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

ניקיון משרדים אחר הצהריים – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בשנים האחרונות מירב המשרדים הבינו כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

ניקיון משרדים אחר הצהריים – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, יש כמה וכמה משימות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות אלו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים כגון שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברת מזיקים וכ'ו. אנחנו מספקים מעטפת שירותים נרחבת על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים אחר הצהריים בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. בסוג כזה של משרדים מומלץ לנקות בתדירות גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומת זאת קיימים משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449