ניקיון משרדים באיירפורט סיטי

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים באיירפורט סיטי באזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון משרדים באיירפורט סיטי אינו נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית. קלין איט ניקיון משרדים באיירפורט סיטי הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים באיירפורט סיטי

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. כיום מירב המשרדים הבינו כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. יחד עם זאת, קיימות מספר פעולות אשר נכללות במסגרת : ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, נקיון של המחשבים, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים לדוגמא שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברת מזיקים ועוד. אנו מספקים מעטפת שירותים נרחבת בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים באיירפורט סיטי מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים באיירפורט סיטי בתדירות שונה. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך קיימים משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, יוצר הדבר תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את העובדים שלה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים באיירפורט סיטי גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449