ניקיון משרדים בבת ים

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה נקי ומסודר. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. אםהמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון משרדים בבת ים אינו דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בבת ים מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים בבת ים בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

ניקיון משרדים בבת ים – אלו שינויים חלו בתחום

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. בשנים האחרונות חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

בחברות ניקיון משרדים בבת ים גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים בבת ים – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, קיימות כמה משימות ניקיון משרדים בבת יםהכלולות בתחום ניקיון של משרדים: ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקיון עמדות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות אלו, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים לדוגמא שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה ועוד. אנו מספקים מעטפת שירותים מקיפה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים בבת ים בתדירות שונה. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומתם משרדים אחרים הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כאמור בעבר היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור היתרונות הרבים. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בבת ים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449