ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כרטיס הביקור שלך

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה נקי ומסודר. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. אםהמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון של משרדים הוא לא נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. אנשים נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

בחברות ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. עף על פי כן, יש מספר משימות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, יש בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירותי הדברה וכ'ו. אנו מספקים מטריית שירותים מקיפה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח מומלצת

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים חשוב לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו בתדירות יומית. לעומתם משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור היתרונות הרבים. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, יוצר הדבר תלות בו. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. אנו חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449