ניקיון משרדים בהרצליה

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים בהרצליה באזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה נקי ומסודר. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון של משרדים הוא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט ניקיון משרדים בהרצליה הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. אנשים נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בהרצליה

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. בעשור האחרון מירב המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בהרצליה – כיצד מתבצע

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. עף על פי כן, יש כמה וכמה משימות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקוי העמדות השונות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון ייחודיים לרבות שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברת מזיקים ועוד. אנו מספקים מטריית שירותים מקיפה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בהרצליה מומלצת

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים בהרצליה בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. לעומת זאת משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

חברת ניקיון – כל היתרונות

כאמור פעם היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום מרבית החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם לכך שנוצרת בו תלות. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בהרצליה השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449