ניקיון משרדים בחולון

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים בחולון באזור המרכז. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. אםהמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון משרדים בחולון הוא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט ניקיון משרדים בחולון הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

שינויים בתחום ניקיון משרדים בחולון

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון רוב המשרדים השכילו להבין כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ובכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בחולון – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, ניתן לציין כמה וכמה פעולות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של השולנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון עמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון מיוחדים לדוגמא שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירותי הדברה וכ'ו. אנו בחברת קלין איט מספקים מטריית שירותים נרחבת ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים בחולון בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים כאלה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו בתדירות יומית. לעומת זאת יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כאמור פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שלל היתרונות. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, יוצר הדבר תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כמו קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בחולון גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449