ניקיון משרדים בירושלים

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים בירושלים באזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. כאשר המשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון המשרד אינו נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בירושלים

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בשנים האחרונות רוב המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ובכך נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

בחברות ניקיון משרדים בירושלים גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בירושלים – כיצד מתבצע

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. עף על פי כן, קיימות כמה פעולות שגרתיות אשר נכללות במסגרת : ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שאיבת שטיחים, טאטוא רצפות, שטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד משימות אלו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים כגון שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירות הדברת מזיקים ועוד. אנחנו מספקים מטריית שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים בירושלים. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים כאלה כדאי לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך משרדים אחרים הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

חברת ניקיון – כל היתרונות

כאמור פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם לכך שנוצרת בו תלות. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בירושלים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449