ניקיון משרדים בית שמש

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון משרדים בית שמש הוא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בית שמש מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. יש אנשים ש מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

ניקיון משרדים בית שמש – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. בד בבד, ניתן לציין כמה וכמה משימות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקוי העמדות השונות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים לרבות שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברה של מזיקים שונים ועוד. אנו מספקים מעטפת שירותים נרחבת ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים בית שמש בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. במשרדים מסוג זה מומלץ לנקות בתדירות גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומת זאת יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

שפע של יתרונות

כאמור פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום מרבית החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית כמו קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בית שמש השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449