ניקיון משרדים בכפר סבא

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה מרשים. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון המשרד הוא לא נושא שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. קלין איט ניקיון משרדים בכפר סבא הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. ידוע כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

ניקיון משרדים בכפר סבא – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים בכפר סבא

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. עף על פי כן, ניתן לציין מספר פעולות שגרתיות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד המשימות שצויינו, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים לדוגמא שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירותי הדברה וכיוצא בזה. אנחנו מספקים מטריית שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בכפר סבא מומלצת

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים בכפר סבא. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים כאלה חשוב לנקות לעיתים תכופות, אפילו בתדירות יומית. לעומת זאת קיימים משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כאמור בעבר היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח היתרונות הרבים. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם ליצירת תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כמו קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנחנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בכפר סבא השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449