ניקיון משרדים בלילה

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה ייצוגי. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון משרדים בלילה הוא לא עניין שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. ידוע כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בלילה

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

בחברות ניקיון משרדים בלילה גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים בלילה

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. בד בבד, ניתן לציין מספר פעולות אשר נכללות במסגרת : ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירות הדברה של מזיקים שונים וכיוצא בזה. אנו מספקים מעטפת שירותים נרחבת בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בלילה מומלצת

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים בלילה. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. בסוג כזה של משרדים מומלץ לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו כל יום. לעומת זאת משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם לכך שנוצרת בו תלות. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כגון קלין איט מכשירה את עובדיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בלילה גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449